Kim jesteśmy?

Aby móc wpływać na twoje zawodowe życie!

Property Lions

To konsorcjum tworzone przez firmy i partnerów, którzy od wielu lat związani są z rynkiem IT, automatyzacji, finansów i nieruchomości:

WIDE LANE – spółka od ponad 10 lat tworzy rozwiązania IT, także dla rynku RZECZOZNAWCÓW MAJĄTKOWYCH. Jest właścicielem między innymi platformy Pricebook.pl do gromadzenia i analizy transakcji rynkowych oraz AutomX – dostarczającej narzędzia automatyzacji dokumentów.
G# – Firma dostarczająca rozwiązania informatyczne i consulting, wśród której klientów są między innymi takie organizacje jak Avenga.
Digital Dragons – Firma dostarczająca rozwiązania i consulting z dziedziny automatyzacji procesów biznesowych dla klientów z branży finansowej, jak międzynarodowe banki inwestycyjne. Obecny LIDER KONSORCJUM.
EXPERT Marek & Adrian Górniak S.C. – Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych, w której skład wchodzą ludzie z ogromną pasją i wpływem na Zawód Rzeczoznawcy Majątkowego. Firma dostarcza wiedzę i konsultacje oraz stanowi człon Edukacyjny i Merytoryczny.
AON Szacunek – firma stanowi człon Edukacyjny i Merytoryczny. Posiada ponad 20 letnią historię rynkową i doświadczenie praktyczne oraz technologiczne.
Zapisz się na darmowy newsletter

Otrzymuj od nas wartościowe treści na temat narzędzi i nowinek ze świata!

Szanujemy Twoją Prywatność