Szkolenia Zawodowe

Praktyczna wiedza i technologia edukacyjna
współgrające w unikalnej formie
przekazu.

Intencja Edukacyjna

„Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych.”

Christian D. Larson

Naszą GŁÓWNĄ INTENCJĄ, która stoi za kierowaną do CIEBIE ofertą edukacyjną, jest stworzenie miejsca gdzie wiedza będzie serwowana w najlepszej JAKOŚCI.

Przeprowadziliśmy setki rozmów z reprezentantami twojego zawodu i w połączeniu z doświadczeniem ekspertów EDUKACJI będziemy rozwijać unikalną FORMUŁĘ naszych szkoleń.

Wiedza, którą otrzymasz będzie nie tylko wiedzą PRAKTYCZNĄ naszych doświadczonych EDUKATORÓW*, ale będzie też przekazywana w NOWOCZESNY i PRZYSTEPNY sposób.

Wierzymy, że czas poświęcony na edukację naszych Ekspertów Zawodu* oraz na wprowadzenie szeregu zabiegów pedagogicznych i technologicznych sprawi, że nasze szkolenia będą dla Ciebie SYNONIMEM SUKCESU w zawodowej Edukacji Rzeczoznawców Majątkowych.

* Szkolenia Zawodowe podlegają punktacji zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Inwestycji i Rozwoju z dnia 25 kwietnia 2018, w sprawie stałego doskonalenia kwalifikacji zawodowych przez rzeczoznawców majątkowych. Wszystkie nasze szkolenia są prowadzone przez doświadczonych przedstawicieli zawodu z wieloletnim stażem.

W TYM MIEJSCU, JUŻ WKRÓTCE, POJAWI SIĘ KALENDARZ ORAZ LISTA SZKOLEŃ!


Zapisz się na darmowy newsletter

Otrzymuj od nas wartościowe treści na temat narzędzi i nowinek ze świata!

Szanujemy Twoją Prywatność