Szkolenia Biznesowe

Druga noga Twojego sukcesu. Szkolenia, które
pomogą Ci zaistnieć w realiach rynkowych
i zadbać o przypływ zleceń.

Dlaczego Warto ?

Nie martwi mnie ktoś, kto oferuje ceny o 5% niższe. Niepokoi mnie ktoś, kto może zaoferować lepsze doznania dla klienta.

Jeff Bezos

Wszystko dzisiaj zmienia się niesłychanie szybko. Realia, w których osadzony jest zawód Rzeczoznawcy Majątkowego, mogą powodować niepokój. Zagadnienia takie jak Robotyzacja, Dumping, Sztuczna Inteligencja, Niepewność Społeczna i Polityczna, Biurokracja czy wreszcie Degeneracja Zawodu często spędzają sen z oczu osobom, z którymi rozmawialiśmy.

Żeby wieść dziś pełne spełnienia zawodowego życie, Rzeczoznawca Majątkowy, musi pokonać szereg trudności. Nie tylko rozwój zawodowy i kompetencje eksperta są wyzwaniem. Dziś stanowią one ułamek sukcesu. Na pozostałą część składają się takie kompetencje jak: Inteligencja Emocjonalna, Zarządzanie Stresem, Prowadzenie Negocjacji, Budowanie Marki Osobistej, Obecność w Sieci, Obsługa Klienta, Skuteczny Marketing czy Zarządzanie Czasem.

Wydaje się, że jeden człowiek nie jest wstanie tego udźwignąć. Z pomocą przychodzi połączenie wiedzy z wielu dziedzin i technologii. TWOJE ŻYCIE może być łatwiejsze. Wszystko zależy od punktów skupienia, które wyznaczysz w swojej firmie.

Dzięki szkoleniom Biznesowym Property Lions, prowadzonym przez doświadczonych ekspertów, dokonasz inwestycji w Siebie z czasem obawy ustąpią miejsca, a TY dostrzeżesz, że masz więcej czasu, a równolegle twoja kancelaria jest liderem na własnym rynku.

W TYM MIEJSCU, JUŻ WKRÓTCE, POJAWI SIĘ KALENDARZ ORAZ LISTA SZKOLEŃ!


Zapisz się na darmowy newsletter

Otrzymuj od nas wartościowe treści na temat narzędzi i nowinek ze świata!

Szanujemy Twoją Prywatność